Cam Kavanoz ve Yeşil Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (330 ml - 82mm)
Cam Kavanoz ve Kırmızı Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (330 ml - 82mm)
Cam Kavanoz ve Beyaz Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (330 ml - 82mm)
Cam Kavanoz ve Gold Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (330 ml - 82mm)
Cam Kavanoz ve Siyah Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (330 ml - 82mm)

330 cc tek renk kavanoz kapakları yıllardan beri güvenilerek kullanılan bir ürün model olarak karşımıza gelmektedir. 330 cc ölçüye sahip olan bir kavanoz için, yine standart boyutlarda bir kapak modeli gereksinim olarak kendini göstermektedir. Kavanoz modelleri ve kavanozun ağız kısmı belli ölçü standartları ile karşınıza gelmektedir. Bu standartlara uygun olarak üretilmiş olan kavanoz ve kapaklar, sayfalarımızda rengârenk çözümler içerisinde bulunmaktadır. 

Gıdaların korunması uzun süre saklanması ve ihtiyaç duyulduğu zaman kullanılması için hem kavanozlar hem de kapaklar belli standart ölçülerle üretilmektedir. Firmamız tarafından ürün yelpazesi çok geniş tutulup ihtiyaçlarınız en nitelikli ürünlerle karşılanmaktadır. Kavanozun ağız kısmı ve kapak kısmı tamamen birbiriyle uyumlu olmalıdır. Ölçü ve boyut farkı ile değişken olan kavanozlar için, yine ölçü ve boyut farkı değişken olan 330 cc kavanoz kapakları modelleri bulunmaktadır. 

Tarafımızdan tedarik edilen kaliteli kapak modelleri, gayet sağlıklı ve kullanışlı olarak önünüze gelmektedir. Renk, desen ve boyut farkıyla görmek istediğiniz 330 cc kavanoz kapakları, firmamızın özenle hazırlayıp sunmuş olduğu ürün örnekleri içerisinde bulunmaktadır. Kullanışlı sağlıklı ve estetik ürün örneklerimizi hemen tercih edebilirsiniz. Dilerseniz vereceğiniz siparişler toplu olarak elinize ulaşacaktır. Gıda gibi çok önemli bir sektörü destekleyen koruma ürün örnekleri, firmamızın sunumları ile size ulaşmaktadır. 

Kavanozlar ve kapaklar konusunda geniş bir ürün kataloğu ile karşınıza gelmiş durumdayız. Rengârenk ve çözüm üreten ürün örnek seçeneklerimiz size önemli kolaylıklar sağlamaktadır. 330 cc kavanoz kapakları ise bu kategori içerisinde insanların güvenerek tercih ettiği seçenekler arasında bulunmaktadır. Kavanoz ağzı ve kapak kısmının birbiriyle tamamen uyumlu olması önemlidir. Sayfalarımızda karşınıza çıkan ürün örnekleri, her türlü yiyeceğin saklanmasına ve korunmasına önemli derecede yardımcı olmaktadır.

Tek renk olan 330 cc kavanoz kapakları tüm kullanımlarınız için uygun ve sade bir görünüm katmaktadır. Birçok kullanıcının tercihi farklı renklerde tek renk 330 cc kavanoz kapağıdır.
 

TOPLU SİPARİŞ FORMU
TEKLİF İSTE