Cam Kavanoz ve yeşil Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (660 ml - 82mm)
Cam Kavanoz ve Kırmızı Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (660 ml - 82mm)
Cam Kavanoz ve Beyaz Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (660 ml - 82mm)
Cam Kavanoz ve Gold Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (660 ml - 82mm)
Cam Kavanoz ve Siyah Renk Kavanoz Kapak Çeşitleri - 6 Adet (660 ml - 82mm)

660 cc Tek Renk Kavanoz Kapakları

660 cc tek renk kavanoz kapakları mutfaklarda ve kiler gibi saklama alanlarında çok yoğun şekilde kullanılır. Gıda ihtiyacını bilinçli şekilde karşılamak isteyen bireyler, kaliteli kavanoz ve kapaklara ihtiyaç duyar. Bu konuda en kullanışlı ölçü kavanozlar ve ona uygun kapak modelleri, son derece kaliteli ve sağlıklı modeller olarak kendini gösterir.

Kavanozlar geri dönüşümü olan malzemeler arasındadır. Kavanoz kapakları ise sadece 1 kez ve uzun vadeli kullanılmalıdır. Uzun süreli saklanan gıdaların korunması ve hava almaması için kaliteli kapaklara ihtiyaç vardır. Gıdaları saklama konusunda yeni ve sağlam kapaklardan faydalanmak önemli bir gereklilik olarak karşımıza gelmektedir.

660 cc Tek Renk Kavanoz Kapakları Ne İşe Yarar?

660 cc tek renk kavanoz kapakları çok kullanışlı ürünler olup oldukça faydalı olarak kendini gösterir. 2/3 litre şeklinde karşınıza çıkan bu ölçüdeki kavanozlar, çok kullanışlı ve gerekli ürünler arasında yer alır. Salça, konserce, tatlı, turşu ve sebze saklama konusunda bu ürünler çok kullanışlı bir seçenek olarak kendini gösterir. Buna ek olarak, bu tür ürün örneklerini çoğaltmak ve kapağın kullanım alanını çok geniş olarak göstermek mümkündür.

Gıdaların saklanması ve bozulmadan muhafaza edilmesi için, firmamız tarafından hazırlanan ürün örnekleri size önemli kolaylıklar sağlamıştır. Kavrayıcı ve hava almaz özelliği ile kapaklar gıda saklamada en önemli ürün örnekleri arasında bulunur.

660 cc Tek Renk Kavanoz Kapakları Fiyatları Ve Renkleri

660 cc tek renk kavanoz kapakları gold, kırmızı, yeşil, beyaz ve siyah renkleri ile karşınıza gelmiştir. Kapak ihtiyacını karşılayan bu kaliteli ürünler, toptan ve uygun fiyatlı olarak listelerimizde kendini göstermiştir. Gıdaların sağlıklı ve uzun ömürlü olmasında hava sızdırmayan kapak modelleri çok sağlıklı tercihler olarak karşınıza gelmiştir.

Ürünlerimiz kalite olarak en iyi seviyede karşınıza gelmektedir. Fiyat bakımından ise ürün örneklerimiz size gerekli kolaylıkları sağlamış durumdadır. Renk, model ve fiyat olarak en uygun ürün seçeneklerimize sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. 6 adet üründen oluşan seçeneklerimiz, mutfaklarda en büyük yardımcınız olup gıda saklama konusunda size önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

TOPLU SİPARİŞ FORMU
TEKLİF İSTE