Toptan Kolili Gül Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Bahar Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Şal Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Mermer Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Çini 1 Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Çini 2 Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Nazar Boncuğu Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Çilek Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Domates Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)
Toptan Kolili Su Altı Desenli Kavanoz Kapak Çeşitleri - 650 Adet (82mm)

82 mm kolili kavanoz kapakları bu alanda önemli bir ihtiyaç karşılayıcı ürün seçeneğini göstermektedir. Bir koli içerisinde toplam 650 adet olan 82 milimetrelik kapak modellerimiz, kullanışlı, estetik ve sağlıklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle desenli ve düz renk modellerimiz, estetik olarak önemli bir görüntü bütünlüğü ortaya koymuştur. İşlevsel olarak ise sızdırmaz özelliğini en iyi şekilde kullanan kapak modelleri, cam kavanoz içerisindeki gıdaların uzun süre sağlıklı kalmasına önemli derecede katkı sağlamıştır. 

Tek renk ürün modellerimizin yanı sıra, çini desenli çiçek desenli ve şal desenli modeller öne çıkmaktadır. Kimi zaman bir nazar boncuğu kimi zamanda mermer deseni ile karşınıza çıkmış olan bu özel ürün örnekleri, rengârenk ve kaliteli bir görüntü ortaya koymuştur. Son derece estetik ve kaliteli bir çeşitliliği sembolize eden 82 mm kolili kavanoz kapakları bir koli içerisinde müşterilerini beklemektedir. Toptan bir alışveriş gibi düşünebileceğiniz kapak modelleri, her eve lazım ihtiyaçlar arasında bulunmaktadır. 

82 mm desenli koli kavanoz kapakları, özelleştirilebilir tasarımları sayesinde müşterilerinizin markanızı yansıtacak bir ambalaj sunmanıza olanak tanır. Kullanımı kolay ve dayanıklı olan kapaklar, ürünlerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve bozulmasını önler. Ayrıca, kapakların sağlam yapısı, taşınma sırasında hasar görmelerini önler ve müşterilerinize ürünlerinizin kalitesini hissettirir.

Mcap Ambalaj'ın 82 mm desenli koli kavanoz kapakları, güvenli ve şık ambalajlama çözümleri sunar. Ürünlerinizin kalitesini yansıtan özelleştirilebilir tasarımları sayesinde, müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Kendinize özgü istediğiniz tasarımları ürünler arasından bulabilir ve toplu sipariş/teklif verme modülü ile hızlıca teklif verebilirsiniz. Kaliteli malzemeleri ve dayanıklı yapısı sayesinde, ürünlerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve müşterilerinize kaliteli bir ürün sunmanızı sağlar. Ambalajlama ihtiyaçlarınız için Mcap Ambalaj'da en uygun çözümleri bulabilirsiniz.

Aynı desenli kapak modellerimizin 66 mm desenli  ve 82 mm tek renk modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerde fazlasıyla beğenilen ve ilgi gören ürünlerdir.

TOPLU SİPARİŞ FORMU
TEKLİF İSTE