Cam Kavanoz Kapakları
330 cc Tek Renk Kavanoz Kapakları
Cam Kavanoz Kapakları
330 cc Desenli Kavanoz Kapakları
Cam Kavanoz Kapakları
660 cc Tek Renk Kavanoz Kapakları
Cam Kavanoz Kapakları
660 cc Desenli Kavanoz Kapakları

Gıdaların korunması uzun süre saklanması ve ihtiyaç duyulduğu zaman kullanılması için hem kavanozlar hem de kapaklar belli standart ölçülerle üretilmektedir. Firmamız tarafından ürün yelpazesi çok geniş tutulup ihtiyaçlarınız en nitelikli ürünlerle karşılanmaktadır. Kavanozun ağız kısmı ve kapak kısmı tamamen birbiriyle uyumlu olmalıdır. Ölçü ve boyut farkı ile değişken olan kavanozlar için, yine ölçü ve boyut farkı değişken olan cam kavanoz kapakları modelleri bulunmaktadır. 

Tarafımızdan tedarik edilen kaliteli kapak modelleri, gayet sağlıklı ve kullanışlı olarak önünüze gelmektedir. Renk, desen ve boyut farkıyla görmek istediğiniz 330 cc kavanoz kapakları, firmamızın özenle hazırlayıp sunmuş olduğu ürün örnekleri içerisinde bulunmaktadır. Kullanışlı sağlıklı ve estetik ürün örneklerimizi hemen tercih edebilirsiniz. Dilerseniz vereceğiniz siparişler toplu olarak elinize ulaşacaktır. Gıda gibi çok önemli bir sektörü destekleyen koruma ürün örnekleri, firmamızın sunumları ile size ulaşmaktadır. 

Toptan Cam Kavanoz Kapakları

Mcap Ambalaj kalitesi ile toptan sipariş verebileceğiniz cam kavanoz kapak çeşitleri şu şekildedir: 

 

Metal kapak iç kısmındaki yumuşak plastik kısmı ile sızdırmaz özelliğini ön plana çıkarmaktadır. Hava girişini ve çıkışını tamamen kapatan kapak modelleri, yiyeceklerin ilk günkü tazeliğinde kalmasına büyük destek vermektedir. Tarafımızdan dikkatle hazırlanmış ve sayfalarımızda size sunulmuş olan 660 cc kavanoz kapakları, desenli ve düz renklerle göz kamaştırıcı bir sonuç ortaya koymuştur. Tercih etmiş olduğunuz yiyecek saklama metodu için kavanoz ve kapak modellerimiz oldukça verimli şekilde size sunulmaktadır. 

Sağlıklı ve kaliteli malzemelerimiz gıda saklama konusunda size büyük avantaj sağlamaktadır. Uzun süre saklamış olduğunuz gıdaları taze ve sağlıklı tüketmek istiyorsanız, size sunduğumuz kapak ve kavanoz modellerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Rengârenk ürünlerle sizin için hazırlayıp sunduğumuz 660 cc kavanoz kapakları modellerimiz, sağlıklı gıdaların korunması konusunda size büyük avantajlar sağlayacaktır. Lezzetli ve sağlıklı gıdaların uzun süre saklanması konusunda, özenle hazırlayıp sunduğumuz kavanoz ve kapak modellerini mutlaka gözden geçirmeniz gerekir. Ergonomik kullanışlı ve fonksiyonel ürünlerimiz, sağlıklı gıdaların uzun süre saklanmasına yardımcı olacaktır.

Dilerseniz perakende olarakta sipariş verebileceğiniz ürünlerimiz toptan alışverişleriniz için de uygundur. Teklif iste modülü sayesinde dilediğiniz boyuttaki cam kavanoz ürünü için toptan fiyat talep edebilirsiniz.

TOPLU SİPARİŞ FORMU
TEKLİF İSTE