Kolili Kavanoz Kapakları
66 mm Tek Renk Kolili Kavanoz Kapakları
Kolili Kavanoz Kapakları
66 mm Desenli Kolili Kavanoz Kapakları
Kolili Kavanoz Kapakları
82 mm Tek Renk Kolili Kavanoz Kapakları
Kolili Kavanoz Kapakları
82 mm Desenli Kolili Kavanoz Kapakları

Kolili kavanoz kapakları kullanışlı nitelikli ve sağlıklı ürün örnekleri olarak karşınıza çıkmaktadır. Kavanoz modellerinin kapak ve ağız kısımları ölçü olarak değişkendir. 66 ve 82 milimetre boyutundaki kavanoz ağızları için, tam da bu ölçüye uygun olarak 66 ve 82 milimetre çapında kapak modelleri itina ile üretilmiştir. 66 mm satın alan müşterilerimiz için bir koli içerisinde toplam 1100 adet bulunan ürün örneğimiz, fiyat olarak ekonomik ve kalite olarak gayet üst düzeyde karşınıza çıkmaktadır. Toptan kavanoz kapağı almak isteyen müşterilerimizin en favori ürünlerinden biridir. 

Rengârenk desenler içerisinde domates, çilek, nazar boncuğu ve çini desenli modeller öne çıkmaktadır. Özellikle su altı desenli modeller ve tek renk ürün seçeneklerinin, bu yaratıcı kategori içerisinde gayet sağlıklı tercihler olduğunu görmek söz konusu olacaktır. Gıda saklamanın en iyi yöntemi kesinlikle sağlıklı cam kavanozlardır. Cam kavanozları verimli kullanabilmek açısından, sızdırmaz kapaklar büyük önem taşımaktadır. 

Bunların haricinde kolili kavanoz kapağı çeşitlerimiz tek renk olarakta satılmaktadır. Daha sade ve tek renkli kavanoz kapaklarımız da 82 ve 66 mm olacak şekilde ihtiyacınıza göre üretilmektedir.

Kapak ticareti yapanlar veya toplu olarak gıda ve konserve hazırlığı yapanlar için, buradaki ürün örneklerimizin çok iyi bir tercih olduğunu size belirtmek isteriz. Gayet sağlıklı ve kaliteli malzemeden yapılmış 82 mm kolili kavanoz kapakları kesinlikle paslanmaz ve sağlıklı özelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Gıda saklama konusunda kavanoz kullanımı ne kadar önemli ise doğru kavanoz için doğru tercih edilen kapak modeli de o denli büyük önem taşımaktadır. 

Kolili Toptan Kavanoz Kapakları Çeşitleri

Kolili kavanoz kapağı modelleri özellikle toptan ticaret ve alışveriş yapmak isteyenler için en ideal üründür. Kolili kavanoz kapağı modelleri şu şekildedir:


Çok geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkan firmamız, fiyatları uygun tutmuş ve ürün kalitesini en üst seviyede karşınıza getirmiştir. Gayet sağlıklı ve kaliteli olarak karşınıza çıkmış kolili kavanoz kapakları örneklerimiz verimli kullanım konusunda size büyük avantajlar sağlamıştır. Kavanoz boyunun ölçüsüne uygun olarak gayet makul ürün örneklerimiz, 82 mm ürünlerimiz bir koli içerisinde 650 adet olarak size sunulmaktadır. Aynı şekilde 82 mm kavanoz kapakları ise 1100 adet kolili olarak size sunulur. Uzun süreli ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda, bu ekonomik ürün tercihlerini değerlendirebilir ve sizin için hazırlanmış olan fırsatlardan istifade edebilirsiniz.

TOPLU SİPARİŞ FORMU
TEKLİF İSTE